Web Analytics
BallinaUncategorizedEdona e Miloti tifozët më të flakt të përfaqësueses së Kosovës

Edona e Miloti tifozët më të flakt të përfaqësueses së Kosovës

Ditën e sotme, përfaqësuesja e Kosovës pritet të përballet me Zvicrën, loja do të fillojë në orën 18:00 në stadiumin Letzigrund Stadion të Cyrihut.

Këngëtarët kosovar, Edona e Milot Llalloshi të cilët aktualisht gjinden në Zvicër, dhanë përkrahje të futbollit dhe kulturës muzikore shqiptare.

Ishte Edona ajo e cila publikoi disa imazhe në Instagram bashkë me vëllain, duke marrë vëmendje me bluzat e tyre, të cilat kishin në njërën anë flamurin e Kosovës, e në anën tjetër flamurin e Zvicrës, të bashkuar në një shqiponjë.

“Premier & Ch, në përkrahje të futbollit dhe kulturës muzikore shqiptare”, shkroi këngëtarja në mbishkrimin e imazhit./Indeksonline/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit