Web Analytics
BallinaSHOWBIZEdona e publikon vëllaun në një gjendje jo të mirë

Edona e publikon vëllaun në një gjendje jo të mirë

Edona dhe Miloti shumicën e kohës janë së bashku, pasi që kanë të njëjtin profesion.

Dyshja me postime të njëpasnjëshme në rrjete sociale, nuk mungojnë asnjëherë në lajmet rozë.

Në një fotografi të fundit, është Edona ajo e cila ka publikuar një moment të Milotit kur e zë gjumi në avion.

Sigurisht, pas lodhjes dhe aktivitete të shumta këngëtari dorëzohet në këtë mënyrë./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit