Web Analytics
BallinaUncategorizedEdona habitet në mendime, shikoni çfarë video i publikon Miloti

Edona habitet në mendime, shikoni çfarë video i publikon Miloti

Janë motër e vëlla, Milot dhe Edona Llalloshi shfaqin shpesh herë lidhjen e fortë që kanë mes vete.

Madje këtë verë i kemi parë duke kënduar bashkë në secilën dasmë, shkruan InfoKosova.

Së fundmi Miloti postoi një video në InstaStory.

Aty shihet Edona në mendime ndërsa shkruajti ”Shumë menon kjo qik”./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit