Web Analytics

Edona James përlotet, merrë surprizën më emocionuese nga Vëllau i Madh

Botuar nga: InfoKosova

Edona James pas rrëfimit për jetën e saj të vështirë ka marrë një befasi nga Vëllai i Madh, një mesazh përkrahës dhe plotë dashuri i ka ardhur nga nëna e saj.

“Edona zemra e mamit po na mungon shume po te percjelli cdo moment, rri qeshtu qysh je, ti je e forte, dhe ja ke dal se e ki shpirtin e bardhe, krejt familjen e ki ne krah, une jam teper krenare me ty, knaqu se nuk jetohet shpesh kjo eksperience”, ishin fjalet e nënës së Edonës.

Edona James ka rrëfyer vështirësitë e jetë së saj, gjatë kohës kur e ka kuptuar se nuk dëshiron të jetë djal më.

Ajo ka treguar se prej moshës 12 vjeçare është larguar në shtëpi fëmijësh dhe deri në moshën 16 vjeçare nuk e ka parë nënën e saj.

“Nëna nuk më ka thanë kurgja kur kam vesh fustana kur jam ly, ama kojshit kane thane kape rrehe, i shkujsha letra gjith nanes, qe me majte kontakte me te, ama ka kajtë shumë, se shume zor u kane per ta. Burri i tezes teme me ka rrehe shume keq, masnej ka thane kom hi ne gjynah me kete cike. Une gjithe e kom pas menen me kane cik”.

Derisa, disa nga banorët janë parë edhe të përlotur nga rrëfimi i saj, ishte Linda dhe Brikena u panë të përlotura.

Artikull i sponsorizuar

RRJETET SOCIALE

1,163,351FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
404AbonentëAbonohu

Të FUNDIT