Edona Llalloshi feston ditëlindjen, falenderon të gjithë për urimet

Këngëtarja e njohur shqiptare Edona Llalloshi sot feston ditëlindjen.

Ajo mbushë sot 41-vite, derisa gëzon një bagazh mjaft të pasur muzikorë.

Edona gjithashtu ka shfrytëzuar llogarinë e saj në Instagram, për të falenderuar të gjithë që gjetën kohë ta urojnë me ras tin e ditëindjes së saj.

“Sot për ditëlindjen time, edhe këtë here nuk munguan urimet dhe dhuratat e shumta nga familjarët miqët dhe adhuruesit e mi.

Ju falenderoj nga thellësia e zemrës të gjithëve që më kujtuat.

Ju dua shumë!”, ka shkruar ajo në falenderimin që ka bërë. /IndeksOnline/