Edona Llalloshi morri vëmendjen e dasmorve me fustanin që ka veshur

Edona Llalloshi është këngëtarja shumë e njohur kosovare.

Ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale.

Së fundi ajo ishtë e ftuar të këndonte në një dasëm.

Këngëtarja ka ndarë një imazh nga atje dhe po duket tejet bukur, do marr gjithë vëmendjen në dasëm./InfoKosova/