Këngëtarja e bukur prishtinase ka “çmendur” të gjithë me fustanin e bukur dhe unik që e ka veshur.

Fustani i saj duket shumë i bukur dhe i kushtueshëm.

Edona Llalloshi është një perzgjedhëse e mirë e fustaneve solemne, me një shije të veçantë.

Ajo varësisht nga ngjarja zgjedhë edhe fustanin adekuat, duke u kujdesur që të jetë unik.

Kengëtarja krahas muzikës është dalluar gjithmonë për elegancën dhe paraqitjet e saj plotë sharm.

Për programet festive të festave të fundvitit ajo ka bërë një përzgjedhje mahnitëse duke prezantuar fustanet më glamurozë.

I radhës është fustani i kuq në të cilin duket si princeshë. Këtë model për momentin nuk e posedon askush përveç Edonës./Kosovarja/