Edona Llalloshi si zonjë e rëndë në komplete të zeza

Është ndër këngëtaret më të pëlqyera në skenën muzikore.

Edona prej kur hyri në skenën e muzikës shqiptare u sigurua ti sjellë hite të një pas njëshme,shkruan Kosovarja.

Përvec profesionit si një këngëtare shumë e përkushtuar e si nënë që kujdeset shumë për fëmijtë e saj, Edona vecohet edhe për paraqitjet e saj plotë stil dhe elegancë.

Edona gëzon një pamje fizike tejet të bukur dhe mund të konsiderohet si ndër kënëgtaret e rralla që gëzon bukuri natyrale pa asnjë ndërhyrje kirurgjike.

Në rrjete sociale është shumë aktive që ndan imazhe të ndryshme, e me këtë të fundit në komplete të zeza Edona po duket si yll i vërtetë.

Me një pozitivitet në fytyrë, ajo po arrin të hyjë në zemrat e të gjithëve.