8.7 C
Kosovo
E enjte, Dhjetor 12, 2019
Ballina Uncategorized Edona Llalloshi vesh fustanin më të bukur dhe shumë të kushtueshëm

Edona Llalloshi vesh fustanin më të bukur dhe shumë të kushtueshëm

Edona Llalloshi na ka prezantuar fustanin e saj më të riun.

Duket aq i shtrenjtë sa dhe aq i bukur.

Këngëtarja e shumë hiteve po vazhdon të impresionojë me paraqitjet plotë elegancë.

Edona Llalloshi po e ruan mjaftë mirë vetën duke i lënë në hije edhe këngëtaret më të reja me pamjen e saj.

Këngëtarja veçohet për shijen e saj duke sjellur gjithmonë fustanet unike.

Madhështore dhe plotë sharm po vjen edhe për festat e fundvitit, konkretisht për xhirimet e vitit të ri.

Edona ka prezantuar fustanin e radhës në të cili duket si princeshë. Shkëlqimi i tij e bën të duket edhe më madhështore./Kosovarja/

608,886FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

web
analytics