Edona publikon foto me të gjitha motrat e saj, secila më e bukur se tjetra

Edona Llalloshi këngëtarja prishtinase sot ka publikuar një fotografi me motrat e saj, shkruan “InfoKosova”.

Si rrallë herë e shohim Edonën bashkë me të gjitha motrat e saj.

Këtë paraqitje motrat Llalloshi e kanë bërë në një emision të Vlera Jusufit.

Aty shihet Edona bashkë me tri motrat e saj Aida, Genta, Fjolla dhe moderatorja Vlera në mes të tyre.

E këtë pamje të rrallë të Edonës bashkë me motrat e saj bukuroshe ua sjellim edhe ne që ta shihni tani./InfoKosova/