Edona shihet që ka humbur shumë kilogramë

Kur është fjala për një femër zonjë dhe e dalluar në çdo situatë, Edona renditet ndër të parat.

Me shumë fotografi që publikon për percjellesit e saj, ajo tregon anën e veçantë që ka, shkruan “Kosovarja”.

Këtë herë me fustanin e bukur që ka veshur, shihet se Edona ka humbur shumë peshë dhe duket shumë më ndryshe, duket që kjo është eësha ideale për këngëtaren e njohur.

Theksojmë, ajo mbetët një emër i dalluar në skenën muzikore.