Web Analytics
BallinaSHOWBIZEdonën kjo kapele e bën të duket krejt ndryshe

Edonën kjo kapele e bën të duket krejt ndryshe

Si gjithmonë, edhe në këtë foto, Edona Llalloshi po shkëlqen në pamje dhe stil.

Këngëtarjes i shkon shumë mirë eleganca.

Edhe në foto nga përditshmëria duket elegante dhe mjaftë e bukur.

Edona Llalloshi vazhdon të jetë një këngëtare e dalluar, si për profesionin që ka ashtu edhe në jetën private.

Me punën që bën, ajo gjithmonë merr vëmendje dhe shpesh qëndron në krye të medieve rozë.

Së fundmi, ajo shfaqet me një kapele shumë unike.

Këngëtarja duket tejet e dalluar dhe i ka shumë hije.

Theksojmë, në skenën muzikore po vazhdon me suksese të shumta./kosovarja

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit