5 C
Kosovo
E premte, Dhjetor 13, 2019
Ballina Uncategorized Efehan, djali i Almedës dhe Tolgahanit do të jetë pjesë e këtijë...

Efehan, djali i Almedës dhe Tolgahanit do të jetë pjesë e këtijë filmi

Efehan quhet djali i bukuroshes shqiptare Almeda Abazi dhe aktorit turk Tolgahan Sayisman.

Duket se edhe Efehan si prindërit e tij do të bëhet aktor.

Këtë e mësuam përmes një videoje ku ai shfaqej si aktor.

Bashkëshorti i Almeda Abazit, aktori i njohur turk Tolgahan Sayisman vazhdon projektet dhe angazhimet e tij kinematografike edhe pasi u bë baba i një djali, Efehan.

Së fundmi, aktori ka xhiruar filmin më të ri “Sampiyon” (Kampion) dhe në profilin e tij në Instagram ka publikuar trailerin e ri.

Në fillim vihet re se pjesë të filmit, aktori ka bërë vogëlushin e tij, Efehan, i cili me siguri do e ketë si kujtim të bukur kur të rritet.

Sayisman ka rol kryesor në film dhe të gjithë po presin me padurim rikthimin e tij në ekran.

“Sampiyon” ka në qendër historinë e një boksieri, i cili pas një incidenti heq dorë nga pasioni dhe pas shumë vitesh kthehet sërish në ring për shkak të djalit të tij.

608,855FansLike
29,781FollowersFollow
1,052FollowersFollow

TË FUNDIT

Fitoi 700.000 dollarë pasi zgjidhi këtë ekuacionin 379 vite të pazgjidhshëm

Mendoni se të jesh profesor matematike nuk të jep përfitime të mëdha monetare? Andrew Wiles dëshmon të kundërtën. Ai ka fituar plot 700 mijë dollarë pasi...
web
analytics