Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveEfi bën namin në rrjete sociale pas eliminimit, i'a kalon edhe Luizit...

Efi bën namin në rrjete sociale pas eliminimit, i’a kalon edhe Luizit (Foto)

U largua me nominim të dyfishtë që nuk i pëlqeu aspak, por Efi ish banorja e Big Brother Vip Albania po ia sheh hajrin kësaj situate përmes së ciles doli megjithese se pelqeu.

Që kur doli nga shtëpia të shtunën mbrëma filluan që ta ndjekin në masë të madhe njerëzit që e përkrahin dhe ishin të frustruar pse u bë një eliminim i tillë duke nominuar tre personat më të fortë brenda lojës që ishin Kiara, Luizi dhe Efi.

Ajo kishte 178 mijë ndjekës para së të eliminohej ndërsa sot ajo numëron plot 421 mijë ndjekës pra një shifër kaq e madhe brenda pak ditësh m te cilen edhe quditur edhe vete kur doli.

Madje ajo ka kaluar dhe Luiz Ejllin sa i oërket ndjekësve në Instagram, pasi Luizi për momentin numëron 419 mijë ndjekës që do të thotë dy mijë ndjekës më shumë se sa Luizi./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

630,561FansaPëlqeje
28,204NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit