Web Analytics
BallinaSHOWBIZEfi: Bëra ndërhyrje pasi nuk dua të më krahasojnë më me Borën

Efi: Bëra ndërhyrje pasi nuk dua të më krahasojnë më me Borën

Personazhet e “Kepit të Tundimeve” ishin të ftuar sot në rubrikën “Trotuar” në “E diell” dhe mes tyre ishte edhe Efi, kjo e fundit ka bërë një ndryshim në pamje duke operuar hundën.

Në një moment, Efi pranoi se ndryshimin e ka bërë që të mos e krahasojnë më dhe dihet tashmë me kë e kanë krahasuar: me Borën.

“Kemi aktualisht në treg nja 15 personazhe që duken sikur i ka lindur e njëjta nënë”, tha Flavio Qarri, i ftuar në panelin e diskutimit.

“Prandaj bëra një ndryshim që mos më krahasojnë më”, tha Efi.

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit