Web Analytics
BallinaSHOWBIZEfi dhe Mikela të pandashme! Kështu e shijojnë jetën e natës së...

Efi dhe Mikela të pandashme! Kështu e shijojnë jetën e natës së bashku

Mikela Pupa dhe Efi Dhedhes nuk e kalonin edhe aq mirë në fillimet e tyre në emisionin e dashurisë Përputhen.

Por me kalimin e kohës gjërat ndryshuan dhe ato tanimë janë të pandashme.

Vajzat shpesh ndajnë imazhe bashkë në rrjete sociale.

Së fundi ishte Efi ajo e cila publikoi foto të tyre nga një klub teksa vajzat shihen shumë të lumtura nën shoqërinë e njëra-tjetrës./InfoKosova

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit