Web Analytics
BallinaSHOWBIZEfi e komenton lidhjen e Mevlanit me këngëtaren e njohur

Efi e komenton lidhjen e Mevlanit me këngëtaren e njohur

Ifigjenia Dhedhes – Efi ishte nga konkurrentet më të përfolura të sezonit të kaluar të “Për’puthen”, e njejta mori pjese edhe te emisioni ‘Kepi i Tundimeve’.

Ajo pati disa takime me Mevlanin por nuk rezultuan suksesshëm.

Ky i fundit sapo ka konfirmuar lidhjen e tij të dashurisë me këngëtaren Albulena Ukaj dhe Efi ka një koment për këtë.

“Po e uroj publikisht, shyqyr Mevlan gjete nuse”, tha Efi kur u pyt nga Manushi se çfarë mendimi ka ajo për lidhjen e re të tij.

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit