Web Analytics
BallinaSHOWBIZBig Brother Vip Albania LiveEfi e mllefosur pas debatit me Kiarën?

Efi e mllefosur pas debatit me Kiarën?

Big Brother është ndër formatet më të pëlqyera në vendin tonë. Personazhet pjesëmarrëse kanë fituar simpatinë dhe vëmendjen e publikut, duke i mbërthyer para ekranit me orë dhe ditë të tëra.

Efi flet pas debatit: Nuk jam mërzitur me Kiarën, Big Brother-in dua që ta fitojë Luizi. Një reagim i Efit, e cila i jepte të drejtë Luizit për situatën e krijuar me Kiarën tek lavamani duket se krisi pak marrëdhënien mes dy vajzave.

Kiara është shprehur vazhdimisht se personi që e mërziti më shumë në përmbledhjen e reagimeve për çiftin në rrjet isgte Efi, pasi ajo nuk e priste për shkak të miqësisë që kishin krijuar brenda shtëpisë së Big Brother.

Por Efi është shprehur se nuk i mban mëri çiftit duke shprehur edhe njëherë mbështetjen e saj për ta. “Nuk jam e mërzitur me ta, edhe pse ata mund të jenë mërzitur me mua. Unë dua që të dy të shkojnë deri në finale, por kuptohet besoj se Luizi dua ta fitojë Big Brother”, tha Efi.

Rrjetet Sociale

630,339FansaPëlqeje
28,211NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit