Web Analytics

Efi flet hapur, ky është banori i BBVA që ajo po e mbështet publikisht

Botuar nga: InfoKosova

Ish-finalistja e “Big Brother VIP”, Efi Dhedhes ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit e saj në Instagram.

Një ndër pyetjet që iu drejtua kishte të bënte me këtë edicion të Big Brother VIP dhe se kë mbështet ajo.

Efi tha emrin e Romeos duke u shprehur se ka besim që ai do dalë shumë mirë.

Ajo nuk la pa përmendur emrat e disa konkurrentëve të tjerë që mbështet, të cilët janë Heidi, Lediona, Erjola dhe Lisi.

“Kam shumë shpresë te Romeo, e kam shumë xhan dhe mendoj se mund t’ia dali shumë mirë. Më pëlqen shumë Heidi, Lediona, Erjola dhe Lisi”, tha Efi.

RRJETET SOCIALE

1,162,113FansaPëlqeje
27,988NdjekësitNdjek
989NdjekësitNdjek
406AbonentëAbonohu

Të FUNDIT