Efi hap këmbët në foton e fundit, dhe ‘çmend’ ndjekësit

Efi Dhedhes nuk po kursen pozat atraktive në Instagram.

Ish konkurrentja e Përputhen në foton e fundit pozoi me këmbët e hapura.

Veshur në pantollona të bardhë e të ngushtë e shoqëruar me bluzë të shkurtër duket mahnitëse.

Edhe nga fansat u pëlqye në masë të madhe duke marrë komente të mira./InfoKosova/