Web Analytics

Efi ndez rrjetin me foto nga pushimet, ekspozon trupin me ngjyrë

Botuar nga: InfoKosova

Efi Dhedhes është bërë e njohur për publikun me pjesëmarrje në emisionin e dashurisë Përputhen.

Por, vëmendjen më të madhe e mori kur mori pjesë në shtëpinë e Big Brother Vip Albania.

Ajo pas daljes nuk ka treguar ende nëse ka bërë ndonjë projekt të ri por që nuk po i ndal fotot nga pushimet.

Së fundmi nga atje ka publikuar disa foto ku duket mjaft joshëse.

Me një fustan të hapur ajo ka ekspozuar këmbët me ngjyrë dhe po duket mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton:

RRJETET SOCIALE

630,627FansaPëlqeje
27,997NdjekësitNdjek
992NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu

Të FUNDIT

x