Efi shprehet ashpër ndaj Bashkimit: Ty të duket mburrje të refuzosh një femër

Efi gjatë emisionit të sotëm ka zhvilluar takimin e dytë me Brunon.

Por gjatë kësaj puntate, ajo ka pasur debat me Bashkimin, madje ajo shpërtheu keq ndaj këtij të fundit, shkruan lajmi.net.

Sipas saj Bashkimit i duket mburrje të refuzojë femrat madje ajo edhe i’a shtroi një pyetje atij, që kinse Bashkimi ka thënë që nëse ai vazhdon të qëndrojë në program do të rrijë vetëm për Efin.

Ndërkohë përgjigja e Bashkimit ishte ‘Jo’.

Efi ironizojë Bashkimin duke i duartrokitur.

Efi është futur së fundi në program dhe ka trazuar ujërat brenda me bukurinë e saj./Lajmi/

Shiko videon: