Web Analytics

Efi tregon pse ishte lojtare më e fortë se Olta

Botuar nga: InfoKosova

“Big Brother VIP Albania” ka përfunduar, por jo edhe buja rreth këtij shou që morri përmasa të mëdha.

Pas përfundimit të shout dhe shpalljes së fituesit, ka ende fjalë e thashetheme, thënie e kundërthënie.

“Post Big Brother”, ka pasur edhe një ballafaqim mes dy rivaleve brenda shtëpisë, Oltes dhe Efit.

Kjo është deklarata më e fortë./Kosovarja/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Efi👸🏻 (@effi.dhedhes_)

Të FUNDIT