Web Analytics
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Efi tregon pse ishte lojtare më e fortë se Olta

“Big Brother VIP Albania” ka përfunduar, por jo edhe buja rreth këtij shou që morri përmasa të mëdha.

Pas përfundimit të shout dhe shpalljes së fituesit, ka ende fjalë e thashetheme, thënie e kundërthënie.

“Post Big Brother”, ka pasur edhe një ballafaqim mes dy rivaleve brenda shtëpisë, Oltes dhe Efit.

Kjo është deklarata më e fortë./Kosovarja/

Shiko videon:

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Efi👸🏻 (@effi.dhedhes_)

Të FUNDIT

Rrjetet Sociale

630,884FansaPëlqeje
28,141NdjekësitNdjek
999NdjekësitNdjek
0AbonentëAbonohu