Web Analytics

Egla akuza të rënda Jetmirit: Ti i prek gjoksin…

Botuar nga: InfoKosova

Aktorja Egla Ceno dhe Jetmir Salaj e kanë nisur ditën e sotme me debate në shtëpinë e “Big Brother VIP3”.

Aktorja akuzon ish-fituesin e “Big Brother” si ‘maniak grash’.

Kjo deklaratë vjen pas debatit që Jetmiri ka patur me Erjola Doçin, të cilës para ca ditësh i futi facoleta në krevat.

E kur banorja u zgjua nga gjumi i tha: “Po me çfarë të drejte më hedh facoleta të lagëta, njëra ishte në dekolte? Ku e gjen të drejtën të cenosh hapësirën time?”.

Ndërkohë sot, Egla iu drejtua Jetmirit duke i thënë se ‘ti guxon dhe i prek gjoksin një goce’.

Pjesë nga debati:

Egla: Jetmiri u kthye te Big Brother-i para Krishtit

Jetmiri: Me një njeri si ty duhet

Egla: Ik more idiot, nuk bën as ftohtë as ngrohtë

Jetmiri: Ok

Egla: Ti je një i paburrë, ti s’je burrë.

Ti guxon e shkon i prek gjoksin një goce që i fut plehrat në krevat.

Ti guxon e vjen te krevatet e grave, ky je ti.

Maniak, maniak grash.

Të FUNDIT