Egzona dhe Albatriti shijojnë bregdetin më shumë krahë fëmijëve

Egzona dhe Albatriti ka vite që kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Dyshja tanimë janë prindër të tre fëmijëve, vajza e madhe, Amelia dhe binjakët Erald & Elia.

Së fundi, familja Muqiqi kanë nisur pushimet në bregdet, e prej atje nuk kanë munguar imazhe nga çifti.

Duke buzëqeshur plotë lumturi, Egzona ka shpërndanë disa imazhe në Instagram ku tregonte se pushimet po i kalojën për mrekulli./kosovarja