Web Analytics
BallinaSHOWBIZEgzona duke kënduar me Albatritin e fëmijët në veturë

Egzona duke kënduar me Albatritin e fëmijët në veturë

Albatrit Muqiqi dhe Egzona Muqiqi janë mjaft aktiv në rrjete sociale.

Egzona eshte ajo qe na sjell me shumë pamje nga përditshmëria e tyre.

Ata janë prindër të tre fëmijëve.

Dy prej të cilëve janë binjakë.

Pranë fëmijëve i shohim të sjellin shpesh imazhe te shumta.

Por së fundmi kanë publikuar një video nga vetura.

Egzona shihet duke kënduar me fëmijët derisa Albatriti drejton veturen.

Familje e mrekullueshme apo jo?/InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit