Egzona e Albatritit ndryshon stilin e flokëve, nuk do ta njihni me pamjen e re!

Egzona Muqiqi është e njohur për publikun si gruaja e këngëtarit të mirënjohur, Albatrit Muqiqit.

Ajo është përherë e folur sidomos për paraqitjet plot stil.

Bukuroshja vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Egzona në paraqitjen e fundit ka treguar se ka ndryshuar stline e flokëve.

Me floktë me shishka dhe me linja te bukura trupore, Egzona po duket një super femër.

Kaq bukur po i duket në këtë pamje/Ora