Web Analytics
BallinaSHOWBIZEgzona e Albatritit sjell potretin më të mirë familjar

Egzona e Albatritit sjell potretin më të mirë familjar

Egzona Muqiqi, është njëra nga nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur.

Lidhje e tyre e dashurisë është forcuar që kur në jetë kanë ardhur tre fëmijët e tyre.

Dy prej te cileve jane binjake.

Ani pse Egzona është bërë nënë në moshë të re, ajo është treguar e suksesshme edhe në biznesin e saj privat.

E, sot Egzona ka sjellur potretin më të mirë familjar.

Ajo shfaqet e lumtur prane familjes.

Ajo ka publikuar një foto së bashku me Albatritin dhe tre fëmijët e tyre, ku duken familje e lumtur. /ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit