Web Analytics
BallinaSHOWBIZEgzona e Albatritit zbulon se bëri një ndryshim në pamje

Egzona e Albatritit zbulon se bëri një ndryshim në pamje

Egzona është bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqi qe u be e famshme qe ku u zbulua se eshte e dashura e kengetarit.

Ajo është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, ku sjell momente te shumta nga perditshmeria e saj.

Ajo sjell momente te shumta edhe nga puna e saj ku gjithmone shfaqet me shume stl.

Por qe nuk mungojna as imazhet e embla familjare me Albatritin e tre femijet  e tyre.

Egzona së fundmi ka rregulluar thonjët dhe këtë e ka ndarë me ndjekësitë e saj.

Modeli të cilin ajo e ka zgjedhur është shumë i bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit