Egzona e uron Albatriti me fjalë të veçanta

Egzona dhe Albatriti janë ndër çiftet më të komentuar në mediet rozë.

Dyshja pasi që kanë një përkushtim të madh në rrjete sociale, shumë herë ndajnë momente së bashku, duke shkëlqyer bashkë me fëmijët e tyre.

Këtë herë, për ditëlindje këngëtari ka pranuar një urim special nga Egzona me një imazh perfekt që shihen së bashku.

Për më shumë, shikojeni postimin në vijim./kosovarja