Egzona e ‘zhytyr’ ne luks, shfaqet e veshtur krejt firmato në Stamboll

Egzona Muqiqi është njëra ndër bashkëshortet e cila tërheqë më së shumti vemendjen e publikut me punën dhe paraqitjet e saj.

Menjëherë pas martesës së saj me Albatrit Muqiqin dhe shndrrimit në fytyrë publike, ajo u inkuadrua në botën e biznesit duke hapur dyqan me fustana nusërie si dhe duke u bërë eyebroë tattoo artist.

Siç duket përmendja e shumtë e çmimeve te restaurantit te famshëm të Nusret, ka zgjuar kureshtjen edhe të Egzonës, pasi që ajo së fundmi ajo ka postuar disa foto të cilat i ka bërë përderisa pikërisht në këtë restaurant.

Përveç vendit, ajo çfarë tërhjekë vëmendje më së shumti në këto foto është paraqitja prej një bukurosheje e veshur e tëra në firmato./ora