Web Analytics
BallinaSHOWBIZEgzona i vesh njëjtë vajzat, kaq të ëmbla duken

Egzona i vesh njëjtë vajzat, kaq të ëmbla duken

Egzona Muqiqi u bë e njohur si nusja e këngëtarit mjaft të dashur për publikun, që kur u martuan ajo është vazhdimisht e komentuar në mediat rozë.

Egzona eshte mjaft aktive në rrjetet sociale, ku shpesh përpos punës së biznesit sjell edhe foto nga përditshmëria.

Ajo dhe Albatriti janë prindër të tre fëmijëve, dy prej të cilëve janë binjake.

Së fundmi Egzona publikoi një foto mjaft të ëmbël të vajzave.

Ndërsa vëmendje marrin me veshjen me rroba të njëjta.

Duken kaq të ëmbla, megjithëse më shumë duket se i kanë ngjarë Albatritit.

Egzona dhe Albatriti kanë shumë vite bashkë ku edhe në rrjete sociale shprehin dashurinë ndaj njëri tjetrit.

Ata nuk janë përfolur asnjëherë për skandale./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit