Egzona ka frikë se po i marrin ‘msysh’ familjes së saj

Egzona Muqiqi, bashkëshortja bukuroshe e këngëtarin të njohur Albatrit Muqiqi po merr vëmendje të vazhdueshme.

Ajo me paraqitjet plotë stil dhe sin ë përditshmëri ashtu edhe në rastet solemne nuk ka shoqe.

Megjithëse është nënë e tre fëmijëve ajo nuk dallon nga vajzat e reja me linjat perfekte të trupit.

Kështuqë nuk heziton të shfaqet me cilëndo veshje.

Së fundi ajo është prezentuar bashkë me vajzat e saj e veshur me fustane madhështore ngjyrë të verdhë.

Afër tyre shihet edhe Albatriti, i cili i ka shoqëruar teksa kanë marrë poza.

Një shenjë kundër mësyshit që duket si sy i kaltër është figura që ajo ka vendosur krahas stories.

Duket se Egzona ka frikë se mos po merr mësysh familja e saj./Kosovarja/