Egzona me grim edhe gjatë karantinës

Egzona reja e Nystretit dhe Merites po vazhdon të jetë në grupin e nuseve më të pëlqyera.

Ajo merr vëmendje me çdo postim që bën në instagram, qoftë nga ndonjë event apo edhe kur janë në pyetje ato nga përditshmëria.

Që kur u bë publike lidhja e saj me Albatritin e gjerë edhe nga martesa tash e 4 vite, Egzona është në fokus të mediave rozë.

Ajo shquhet për bukurinë dhe kujdesin që tregon ndaj vetes, duke u shfaqur çdo herë elegante.

Së fundmi, edhe gjatë karantinës shihet se Egzona nuk përton të kujdeset për veten e saj.

Me një grim të lehtë po duket e mrekullueshme./Kosovarja/