Egzona Muqiqi duket sikur i ka rritur edhe më shumë buzët

Gruaja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqit është emër i njohur në mediat rozë.

Egzona Muqiqi njihet si një femër e zonja dhe me stil të veçantë.

Ajo ndryshimet tek vetja nuk i ndal asnjëhrë, e cila gjithmonë shfaqet në mënyrë unike.

Duke qenë vazhdimisht aktive në rrjete sociale, pothuajse çdo veprim i saj kalon në lajm.

Në fotografinë e fundit që ka postuar Egzona, me grimin e tepërt që ka bërë duket sikur ajo i ka zmadhuar edhe më shumë buzët./Kosovarja/