Web Analytics
BallinaSHOWBIZEgzona Rafuna po duket si diva në emisionet e botërorit

Egzona Rafuna po duket si diva në emisionet e botërorit

“RTK” ka të drejtën ekskluzive për transmetimin e ndeshjeve të “Kupes së Botës”.

Programet përcjellëse të “RTK”-së për këtë kampionat janë tejet të konsoliduar dhe për të mos u humbur.

Sharmi i padiskutueshëm i “Fan Zone” në “RTK” është prezantuesja dhe gazetarja Egzona Rafuna, e cila po e sjell në ekran edhe frymën e shout, shkruan “Kosovarja”.

Egzona më nuk është vetëm prezantuese, por edhe një influencuese e denjë e stilit, pasi po duket tejet koherente.

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit