Web Analytics
BallinaSHOWBIZEgzona vishet fustan me stil unik, gati po ‘thyhet në bel’ për...

Egzona vishet fustan me stil unik, gati po ‘thyhet në bel’ për këtë fotografi!

Egzona Muqiqi, është njëra nga nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur.

Lidhje e tyre e dashurisë është forcuar që kur në jetë kanë ardhur tre fëmijët e tyre.

Ani pse Egzona është bërë nënë në moshë të re, ajo është treguar e suksesshme edhe në biznesin e saj privat.

Ajo çdo ditë është pjesë e punës dhe mundohet që edhe për dukjen e saj të përkujdeset në maksimum.

E se fundmi, Egzona ka publikuar një foto sapo ka dal nga salloni i ondulimit.

E veshur me shumë stil dhe me grim të bukur, Egzona gati po ‘thyhet në bel’ për ta realizuar këtë foto.

Me këtë veshje Egzona do ta ‘shkrijë’ burrin e saj, Albatrit Muqiqin. /ORAinfo/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit