Web Analytics
BallinaSHOWBIZEgzona vishet kuq e zi, duket nusja më e bukur

Egzona vishet kuq e zi, duket nusja më e bukur

Egzona Muqiqi, është njëra nga nuset më të komentuara të estradës.

Ajo është gruaja e këngëtarit të njohur, Albatrit Muqiqit, me të cilin ka një jetë shumë të lumtur.

Lidhje e tyre e dashurisë është forcuar që kur në jetë kanë ardhur tre fëmijët e tyre.

Ajo shpesh sjell foto familjare per ndjekesit e tyre.

Ani pse Egzona është bërë nënë në moshë të re, ajo është treguar e suksesshme edhe në biznesin e saj privat.

Ajo para pak çasteh ka publikuar foto nga biznesi i saj.

E veshur e tëra me ngyrë kuq e zi, Egzona merr vëmendjen me fustanin dhe bulzën e saj.

Duket kaq zonje./ORAinfo/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit