Web Analytics
BallinaSHOWBIZEinxhel ankohet publikisht në Dagzin edhe pse janë në pushime

Einxhel ankohet publikisht në Dagzin edhe pse janë në pushime

Einxhel dhe Dj Dagz po shijojnë pushimet në një vend të ngrohtë.

Nga atje nuk mungojnë imazhet e shumta që Einxhel sjell.

Në një Insta Story ajo u ankua se Dagz po shikon futboll edhe në pushime.

Ndryshe, Einxhel dhe Dagz pritet të bëhen prindër të një djali./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit