Web Analytics
BallinaSHOWBIZEinxhel dhe Dagz e 'djegin' atmosferën me këtë vallëzim në dasmë

Einxhel dhe Dagz e ‘djegin’ atmosferën me këtë vallëzim në dasmë

Einxhel dhe Dj Dagz ishte para disa ditë në një dasmë ku martohej shoku i Dagzit.

E së fundmi fansat e tyre kanë edituar disa video ku shihen ata duke vallëzuar.

Einxhel i ka ripostuar në Insta Story-n e saj.

Të dy të lumtur, paskan krijuar atmosferën në dasmë./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit