Web Analytics
BallinaSHOWBIZEinxhel dhe Dagz sjellin foton e ëmbël nga pushimet

Einxhel dhe Dagz sjellin foton e ëmbël nga pushimet

Në fund të sezonës së verës Einxhel dhe Dagz kanë zgjedhur të pushojnë.

Kjo pasi Dagz ishte i ngarkuar me punë gjatë gjithë sezonit.

Einxhel publikoi një foto në Insta Story bashkë me Dagzin.

Para pasqyre të dy veshur në të bardha duken kaq bukur./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit