Web Analytics
BallinaSHOWBIZEinxhel dhe Sarah nuk po flasin me njëra-tjetrën?

Einxhel dhe Sarah nuk po flasin me njëra-tjetrën?

Dj nga Kosova, Dagz dhe Pm, janë shokë të ngushtë, madje ata e kanë cituar shpesh se janë edhe si vëllezër.

Ata ishin pjesë e “Big Brother VIP”, ku edhe gjetën partneret e tyre.

Por, përtej kësaj, duket se ato nuk kanë aspak raporte mes vete.

Fillimisht në “Big Brother”, Sarah dhe Einxhel kishin miqësi me njëra tjetrën, por pas daljes nuk janë parë më bashkë në asnjë nga koncertet e djemve.

Madje, Sarah edhe pse nxorri një video me Pm që po shkonin tek festa e gjinisë të bebit të Einxhel dhe Dagz, nuk ka postuar asnjë foto apo video me ta, gjithashtu asnjë urim në rrjetet sociale, siç ndodh zakonisht.

Nga ana tjetër Einxhel dhe Dagz kanë postuar sot foto me familjarët dhe miqtë, ku shihet se PM në foto është vetëm./Lajmi/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,001NdjekësitNdjek

Të Fundit