Web Analytics
BallinaSHOWBIZEinxhel me Dagzin në dasmë, vëmendje merrë me fustanin mahnitës

Einxhel me Dagzin në dasmë, vëmendje merrë me fustanin mahnitës

Einxhel Shkira dhe Dagz janë padyshim një nga ciftet më të komentuara në showbiz.

Së fundmi ata ishin të ftuar në dasmën e menagjerit të Dagzit.

Einxhel publikoi disa foto së si janë dukur.

Derisa merrë vëmendje me fustanin me ngjyrë të kaltërt që po i shkon shumë./InfoKosova/

Shiko foton:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit