Web Analytics
E martë, 28 Maj, 2024
16.9 C
Pristina

Einxhel ndez rrjetin, ironizon me Romeon

Ish-banorja e BB VIP1, Einxhel Shkira, me anë të një postimi në rrjetet sociale ka ironizuar me Romeo Veshajn.

Gjatë Prime-it të sotëm, është shfaqur një klip ku Jul Deda dhe Romeo Veshaj, janë zënë me tone të larta dhe në një moment ky i fundit i thotë ti je njeri pa argumenta.

Gjithashtu edhe Lediona është shprehur se: “Romeo nuk ka argumenta”.

Ndërkohë Romeo: “ Ma shpjegoni nga google çfarë do me thënë argument. “

Menjëherë pas kësaj ka reaguar Einxhel e cila me ironi shpjegon fjalën “argument”.

Shiko foton:

Të fundit