Web Analytics
BallinaSHOWBIZEinxhel nuk bën punët vetëm, thërret Dagzin

Einxhel nuk bën punët vetëm, thërret Dagzin

Einxhel Shkira publikoi një video të re.

Ajo thotë se është duke pastruar por nuk gjen vullnetin.

Me pas ajo thotë se do e ftoj Dagzin më mirë ti bëjnë punët bashkë.

Einxhel dhe Dagz janë shndërruar në një nga ciftet më të pëlqyera nga publiku./InfoKosova/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit