Web Analytics
BallinaSHOWBIZEinxhel nuk heziton të postoj foto nga momentet intime me Dj Dagz

Einxhel nuk heziton të postoj foto nga momentet intime me Dj Dagz

Einxhel Shkira dhe DJ DAGZ po e shijojne lidhjen e tyre si asnjëher më parë.

Lidhja e tyre filloi sa ishin brenda shtëpis së Big Brother Vip dhe si duket dashuria mes tyre vetëm po shtohet dita ditës.

Einxhel dhe Dagz kanë nisur pushimet së bashku dhe kohe pas kohe po sjellin imazhe te ndryshme bashkë.

Ndërsa së fundi ka qenë Einxhel ajo që ka postuar një foto intime krah të dashurit të saj./InfoKosova/

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,003NdjekësitNdjek

Të Fundit