Web Analytics
BallinaUncategorizedEinxhel Shkira atakon Oriolën sërish për imazhin seksi: Është në modë ky...

Einxhel Shkira atakon Oriolën sërish për imazhin seksi: Është në modë ky sport

U fol gjatë në media për acarimin mes vajzave të showbizit Oriola Marashi, Einxhel Shkirës dhe Kejvina Kthellës.

Motivet e sherrit nuk u zbuluan, megjithatë çështja shkoi deri në polici dhe sërish nuk u mbyll me kaq.

Siç dhe duket atakimet vijojnë.

Dy ditë më parë, Oriola Marashi, postoi një foto në dëborë e hipur mbi një kalë duke çmendur fansat.

Ndërsa Einxhel publikoi ditën e djeshme një foto të sajën në dëborë në 2015-n, të cilën ia kishin dërguar fansat, si për të thënë se Oriola është shumë mbrapa.

Einxhel shprehet se në atë kohë kjo gjë dukej e gabuar por sot është kthyer në modë!

Ne s’po i shtojmë më shumë benzinë zjarrit, pasi me siguri ky reagim do të pasojë nga një tjetër nga Oriola.

Rrjetet Sociale

630,214FansaPëlqeje
28,219NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit