Web Analytics
BallinaSHOWBIZEinxhel Shkira dhe Dj Dagz festojnë 11 muaj lumturi, moderatorja i dedikon...

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz festojnë 11 muaj lumturi, moderatorja i dedikon fjalët e ëmbla partnerit te saj

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë një ndër çiftet më të pëlqyer në showbiz. Që prej nisjes së romancës brenda shtëpisë së “BBVIP” dhe deri më tani dyshja i kanë treguar publikut dashurinë e madhe që kanë për njëri- tjetrin.

Ky vit për çiftin ka qenë i mbushur plot me surpriza dhe shumë gjëra kanë ndryshuar. Çifti shumë shpejt do të bëhen për herë të parë prindër të një djali dhe do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

Disa ditë më parë Einxhel dhe Dagz organizuan “baby-shower”-in e vogëlushit të tyre me miq dhe familjarë por momenti më i bukur gjatë festës ishte kur ish-banori i propozoi moderatores për martesë.

Çifiti kanë kanë bërë plot 11 muaj që nga njohja e tyre brenda “BB VIP” dhe këtë ditë të veçantë për dyshen, ish-banorja ka ndarë për ndjekësit e saj disa foto të bëra gjatë festës ku shfaqet krahë Dj Dagz teksa shkruan:

“Dashuria nuk ka nevojë për kohë….thjesht ndodh dhe dëshiron të jetë për gjithë jetën!!! Kështu ajo i tha “PO” një jete plot dashuri dhe lumturi #11 muaj”./panorama

Shiko fotot:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,002NdjekësitNdjek

Të Fundit