Einxhel Shkira ironizon me Borën apo Donaldin?

Einxhel Shkira ende nuk i ka rregulluar raportet me ish banorin e BBV, Donald Veshajn.

Gjatë qëndrimit në shtëpinë e ‘Big Brother VIP’, Einxhel kishte thënë se Donaldi kishte marrë famë prej historisë së dashurisë me moderatoren Bora Zemani.

Së fundi, ajo ka ironizuar me Borën, duke thënë se në disa puntata ka folur veç për veten.

Einxhel ka shkruar një status në të cilin shprehet: Sa më pëlqejnë ato moderatoret që në 12917 puntata flasin vetëm për vete, ky është stili i moderimit a doni më për Belulin.

Kjo ndërlidhet me Borën, pasi që moderatorja jo rrallë në puntata e “Për’puthen” ka folur për veten dhe jetën personale, sidomos në punatat e fundit të sezonit të tretë.

E për ata që e kanë ngatërruar statusin e saj duke aluduar se e ka për Donaldin ajo ka disa fjalë dhe ka bërë një sqarim./Lajmi/