Web Analytics
BallinaSHOWBIZEinxhel Shkira sot feston ditëlindjen, nuk do besoni sa vite mbushi moderatorja

Einxhel Shkira sot feston ditëlindjen, nuk do besoni sa vite mbushi moderatorja

Einxhel Shkira mori famen e madhe me pjesemarrjen ne spektaklin Big Brother Vip Albania.

E perpos kesaj gjeti edhe dashurine, ku tashme eshte ne pritje te femijes se pare me DJ Dagz.

Ata sjellin shpesh imazhe te embla nga perditshmeria e tyre.

Moderatorja Einxhel Shkira, sot feston ditëlindjen, ajo mbushi plotë 33 pranvera jetë.

Kjo duhet të jetë festa me e veçantë për të pasi është edhe në pritje të ëmbël të bëhet nënë për herë të parë.

Në këtë ditë ajo ka fryrë edhe qirinjtë në mesnatë duke festuar me partnerin e saj, Arbër Gumnishta – DJ Dagz, dhe miqtë e ngushtë./Kosovarja/

Shiko videon:

Rrjetet Sociale

Na ndiqni
613,801FansaPëlqeje
28,304NdjekësitNdjek
1,000NdjekësitNdjek

Të Fundit